Oferta : Sprzedaż domów : SBVCJ1107

Sygnatura oferty sprzedaży: SBVCJ1107

DOM WOLNOSTOJąCY, CENTRUM


Powierzchnia całkowita domu: 548 m2
Powierzchnia działki: 0 m2
Ilość pokoi: 8
Liczba kondygnacji: 3
Rok budowy: 2011
Stan techniczny: bardzo dobry
Ogrzewanie: gazowe
Media: wodociąg, kanalizacja, prąd


Opis:
Przedstawiamy Państwu do sprzedaży szczególną ofertę domu dwurodzinnego wraz z prosperująca działalnością (strzelnica sportowa w pełni wyposażona) w samym centrum Olsztyna.
Nieruchomość oddalona jest zaledwie 700 metrów od serca olsztyńskiej Starówki, jednocześnie położona jest wśród starego drzewostanu nad rzeką Łyna - jednym słowem doskonałe położenie!!!
Dojazd do nieruchomości stanowi droga wewnętrzna co zapewnia brak ruchu samochodów przed domem.
W skład nieruchomości wchodzi dom parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej 261,25m2, oraz piwnice użytkowe i część podziemna o łącznej powierzchni 287,50m2 .
Ogólna powierzchnia użytkowa nieruchomości wynosi 548,75m2. Dom wybudowany został w 2011 roku w technologii gazobeton (24) z ociepleniem ze styropianu grubości 12 i 15 cm.
Dach kryty dachówką ceramiczną firmy KORAMIC.
Dom na etapie projektowania podzielony został na dwie części, każda z nich posiada niezależne ogrzewanie gazowe, niezależny pobór energii elektrycznej, niezależny system alarmowy, oraz niezależne wejścia.
Możliwość prowadzenia działalności biurowej, usługowej lub medycznej. Wysokość pomieszczeń w części mieszkalnej wynosi 2,90m.
Część prawa parteru składa się z wiatrołapu, łazienki z pomieszczeniem gospodarczym, dużego gabinetu z przygotowanym miejscem na widokowe akwarium w ścianie, kuchni z jadalnią oraz salonu z kominkiem i bezpośrednim wyjściem na taras.
Kuchnia zabudowana meblami z frontami z litego drewna, kuchenka gazowa firmy ARISTON. Łazienka na parterze do wykończenia.
Na piętro wejdziemy wygodnymi dębowymi schodami, które prowadza na otwartą powierzchnie stanowiącą salon, dodatkowo łazienka z kabina natryskową oraz dwie duże sypialnie.
Lewa część parteru otwiera się na dużą powierzchnie - aktualnie otwartą, sypialnie oraz łazienkę z kabina natryskową, tu również na piętro prowadzą wygodne dębowe schody, na górze odkrywamy 3 niezależne sypialnie oraz łazienkę z wc.
Istnieje możliwość prowadzenia w tej części działalności biurowej, usługowej lub medycznej.
W użytkowej piwnicy oraz części całkowicie podziemnej prosperuje strzelnica sportowa wyposażona w sprzęt nowej generacji, oraz miejsce do posiedzenia i wygodnego podglądania strzelców.
Nieruchomość doskonale nadaję się do prowadzenia działalności każdego rodzaju: usługi medyczne, biurowo - administracyjną, gastronomiczna, i wiele innych, można też rozważyć kontynuowanie działalności strzelnicy sportowej, jak również do mieszkania pod nosem olsztyńskiej Starówki zachowując ciszę i widoki na starodrzew i rzekę. Istnieje możliwość wynajmu.
Wynagrodzenie pośrednika w całości płaci Sprzedający.

Zapraszamy!

Szczegóły Anna Kurczycka tel. 501 413 290

Opis nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo Anna Kurczycka 5571.Cena: 3300000 PLN

CENTRUM KREDYTOWE:

Oferty wielu banków w jednym miejscu - oblicz swoją ratę i skontaktuj się z naszym doradcą, który pomoże Ci w wyborze odpowiedniego kredytu.

Przykładowa rata kredytu na zakup tego obiektu:
Okres kredytowania: 30 lat Waluta kredytu: Franki szwajcarskie

Lokalizacja:

Intra Nieruchomości - 10-106 Olsztyn, ul Wyzwolenia 16 lok. 26

tel.: +48 501 413 290
Licencja Zawodowa W Obrocie Nieruchomościami 5571
ul. Wyzwolenia 16 lok. 26
10-106 OLSZTYN
VILLA PARK
tel. +48 89 535 00 06
Copyright © 2005-2006 Domy Olsztyn. Wszelkie Prawa zastrzeżone.